KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15978053
nr 1597 8053
Blandteknik
Dani, Signerad, blandteknik, daterad 1974,70x100 cm, yttermått inklusive ram: 72x103 cm
Utrop:
500 kr
måndag 12 februari 2024
kl 18:30:04
Flora Danica